Para Kazanma Duası

Para Kazanma Duası

Para kazanma duası nedir, nasıl yapılır? Para kazanma duası ile para kazanmak mümkün müdür? Dua nasıl etki gösterir? Gibi sorulara bu makalede cevap vermek istiyoruz. Para kazanma duası bilindiği gibi, rızkın genişlemesi, geçimin iyi bir şekilde başkalarına muhtaç olmadan sağlanabilmesi ve bu işin hayırlı bir şekilde olması için yapılan duadır.  Bazı insanlar, para istemek için Allah’a (c.c) dua etmek doğru değildir şeklinde bir düşünceyi savunurlar. Bazı insanlar da, her şeyin sahibinin Allah ( c.c) olması ve hayır ve şerrin Allah’tan gelmesi nedeniyle böyle bir isteğin yapılmasının sakıncalı olmayacağını savunurlar. Aslında biz aciz kullar olarak, sınırlı başarılar gösteririz. Allah istemedikçe hiçbir işimiz başarı ile sonuçlanmaz.  O halde O’ndan istemek en doğru yoldur.

Para kazanma duası

Para En Önemli Araçtır

Para bu dünyadaki en önemli araçtır, onunla tüm maddi ihtiyaçlarımızı ve bir takım manevi ihtiyaçlarımızı ( hepsini değil) karşılayabiliriz. Para ile beslenme, barınma, sigorta, maddi arzulardan doğan ihtiyaçlar, evlenme, başkalarına yardım etme gibi ihtiyaçları karşılayabiliriz. Bu yönden en önemli araçtır. Para kazanmak için çalışırız ve para kazandığımız ölçüde mutlu oluruz. Ancak bu mutluluk da belli bir eşiğe kadardır. Yani 100 milyon doları olan bir adam, 90 milyon doları olan bir adamdan daha mutlu değildir. Belli bir eşiğe gelindikten sonra, paranın peşinden koşmak, mutluluğu arttırmaz. Ancak belli bir eşiğe ulaşamayanlar, milyonlarca arzu ve özlem içinde para kazanma çabası içindedirler. Para kazanma bu eşiğin altında olan insanların sık sık başvurduğu bir yoldur. Aşağıda hiç parasız kalmamanızı garanti edecek bir havas duası yer almaktadır. Bu dua Havas ilimler kitabının yazarı Mustafa İloğlu’nun kitabından alıntıdır.

Para En Önemli Araçtır

Yukarıdaki bu duayı, anlatıldığı gibi yapan her temiz kalpli mü’min, o yıl için para sıkıntısı çekmez. Bu dua denenmiş ve faydası görülmüş bir duadır, yapması kolaydır ve sonuçları bir dahaki ramazan ayına kadar kendini gösterir. Para kazanma duası sadece bu yöntemle sınırlı değildir. Her sabah namazından sonra VAKIA süresini okuyan her insanın, maddi sıkıntıları yavaş yavaş yok olur.