Para Kazanmak

Para Kazanmak

Para kazanmak göreceli bir kavramdır. Herkes bu yaşına kadar elbet bir miktarda olsa para kazanmıştır. Hayat bize bunu yapmayı mecbur kılıyor maalesef. Bazılarınız hiç çalışmamış olabilir ama neden şu andan itibaren kendi işinizi kurmak için çabalamayasınız ki? Yaşının bir önemi yok genç kardeşlerim için diyorum veya şu an için işsiz kalan abilerim için. Hayat bizleri bazen para konusunda dara sokabilir, bizler her zaman bunun bilincinde olup hayatımız için çabalamamız gerekir. Bazen zamanını, bazen vücudunu, bazen beynini ve iradeni kullanman gerekir.

para kazanmak
para kazanmak

Bizi buna zorlayan hayattır. Tabi ki bazen şanslı olabilirsiniz eğer zengin bir aileniz varsa baba parası tatlı gelebilir. Biliyorsunuz ki arkadaşlar tatlının fazlası zarar hasta eder insani yani şeker hastası. Her neyse size tavsiyem kendimin de yaptığı gibi para kazanmak için çalışın. Köpeği olun demiyorum bak sadece ihtiyaçlarınızı giderecek kadar çalışın fazlasını yaparsanız hayatınızı, kendi benlinizi ve en önemlisi zamanınızı kaybedersiniz. Bunun için her zaman çalışın ihtiyacınız kadar. Para sadece ihtiyaçlarınızı göreceğiniz bir araç olsun sizler için.

para kazanma taktikleri
para kazanma taktikleri

Şu an günümüzde canlı şahitlerle beraber görüyoruz para için insan insanı öldürüyor ama siz öyle insanlar gibi olmayın sadece ama sadece parayı hayatınızda ihtiyaçlarınızın bir kısmını karşılayan bir araç olarak görün amaç olarak değil bu açıdan tüm okurlarımı para kazanmaya ve para kazanırken den köpeği olmadan ve fazlasını istemeden sadece yetecek kadar kazanmaya davet ediyorum…